Who’d Have Thought – G.Benson

Luty 2, 2019

Jeśli chodzi o les romanse to to jest jeden z moich TOP 10 z 2018 roku.

A fake relationship” to jeden z bardzo popularnych motywów powtarzających się w wielu romansach lesbijskich. Jest totalnie nierealistyczny. Ale jest coś ciekawego w tym jak autorzy próbują wybrnąć z sytuacji dwóch, początkowo nie przepadających za sobą osób, które muszą, nawet z tak wymyślnych powodów, spędzać ze sobą czas.

Hayden Perez jest pielęgniarką. Kocha swoją pracę, jest samotna i ma gigantyczne problemy finansowe. Kiedy znajduje ogłoszenie, w którym za naprawdę duże pieniądze, jakaś obca kobieta chce, żeby ktoś udawał jej żonę przez rok, myśli że to żart. Ale się zgadza. Któż by jednak przypuszczał, że tą obcą kobietą będzie Samantha Thomson. Chirurżka z jej szpitala, która tak działa jej na nerwy, że ledwo może na nią patrzeć. Zgodzić się? Jak przekonać wszystkich pracowników w szpitalu, że są razem? Różni je wszystko. Hayden jest ciepła, otwarta, przyjacielska. Samantha jest zimna i nie potrafi nawiązywać swobodnych relacji. Na początku lektury trudno ją chociażby polubić, jednak wraz z rozwojem akcji okazuje się, że jest naprawdę urocza.

Powieść jest zabawna. Postacie są ciekawe. Bardzo miło spędza się przy niej czas.

Autorka G.Benson pochodzi z Australii i uwielbia podróże. Ma stronę internetową: http://www.g-benson.com/

 


ebook – 326 pages

Published – 2017 by Ylva Publishing

Language – English

ISBN – 9783955338756

2 komentarze

 • Karo Kwiecień 24, 2019jako7:19 pm

  Hello. To też jedna z moich ulubionych książek. Nie czytałam innych książek tej autorki. A Ty?
  pozdrawiam

  fajny blog.

  • ZM Kwiecień 25, 2019jako10:36 am

   Zaczęłam jeszcze All the Little Moments. Ale ciągle nie skończyłam. Już d paru miesięcy. Ale może do niej wrócę Lubię sposób pisania i bohaterki G.Benson, ale ostatnio mam ochotę na bardziej przygodową narrację 🙂

   pozdrawiam
   ZM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *