The Locket – Gerri Hill

Grudzień 22, 2018

(nominacja do Lambda Literary Award 2019)

Kolejny, trzymający w napięciu kryminał Gerri Hill. Są tam pościgi, ucieczki, policjantki i policjanci, przestępstwa, morderstwa, strzelaniny… i jest też Danielle Stevens, gorąca gwiazda z Hollywood, która marzy o chwili wytchnienia od sławy i od swojego stalkera. Przyjeżdża do Dallas żeby przygotować się do swojej nowej roli. W tym celu musi na tydzień zostać cieniem Detektyw Harper Jeremiah.

Nie muszę chyba dodawać, że ostatnią rzeczą, na którą ma ochotę Harper jest zostanie niańką jakiejś aktorki. Nawet tak urokliwej jak Danielle. Jednak jej zadanie szybko wychodzi poza ramy niańczenia. Stalker staje się coraz bardziej agresywny i zapowiadający się leniwie tydzień zmienia się w walkę o przetrwanie.

Trudno tę książkę odłożyć (zwłaszcza jeśli jest się fanką kryminalnych romansów). Gerri Hill jest w nich naprawdę niezła. Akcja rozpędza się jak pociąg i gna przed siebie. Radzę zaplanować na tę przygodę trochę czasu i rozsiąść się wygodnie w przedziale, bo nie ma postojów i podróż zakończy się dopiero na ostatnich stronach. Z miłym romansowym westchnieniem.

Gerri Hill prowadzi stronę internetową: http://www.gerrihill.com/


paperback – 260 pages

published – 2018 by Bella Books

Language – english

ISBN – 9781594935862

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *