Rescue Me – Michelle L. Teichman

Listopad 24, 2018

Noc. Krzyki. Postrzelony policjant. Ratownicy medyczni. Kolejne strzały.

Ktoś zamordował policjantów w Toronto, a Sierżant Kristen Bailey jest jednym z najlepszych oficerów RCMP (Royal Canadian Mounted Police) i to ona ma tę sprawę rozwiązać. Jej życie skupia się na zaplanowanej karierze i zbliżającym się, zasłużonym, awansie. Swój urok osobisty i łatwość w uwodzeniu kobiet wykorzystuje w kolejnych śledztwach i jedno nocnych przygodach. Wszystko idzie zgodnie z planem dopóki nie spotyka Ashleigh Paige.

Piękna, inteligentna i ufna, świeżo upieczona ratowniczka medyczna jest z pozoru świetnym środkiem do rozwiązania sprawy. Jedyne co, działająca pod przykrywką początkującego policjanta, Kristen musi zrobić, to się do niej zbliżyć. Kiedy wreszcie jej się to uda, wszystko stanie się jeszcze bardziej skomplikowane.

Poza, pełną napięcia, romansową warstwą powieści jest kryminał. Całkiem niezły kryminał z nieoczywistą zagadką, którą czytelniczka rozwiązuje wraz z bohaterkami. Przyznam, że trudno było mi się od tej książki oderwać.

Postacie są wyraziste, a ich charaktery pełne zakamarków. Obie, pełne uprzedzeń, początkowo próbują opierać się wzajemnemu przyciąganiu. Sceny erotyczne przyspieszają puls. Postacie drugoplanowe również nie pojawiły się w powieści przypadkiem, co niestety często się zdarza.

Cała powieść jest zgrabnie napisana, spójna i trzymająca w napięciu.

Strona internetowa autorki: http://michelleteichman.com/


ebook – 272 pages

Published – 2016 by Ylva Publishing

ISBN – 9783955337643

Edition Lenguage – English

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *