Below Her Mouth – reż. April Mullen

Marzec 15, 2019

Pamiętam, że nie mogłam się tego filmu doczekać. Nakręcony przez same kobiety. O lesbijskim romansie. I do tego, z Eriką Linder (modelka, muza dyrektora kreatywnego Louis Vuitton) w roli głównej. Nie zawiodłam się… ale tylko dlatego, że nie nastawiałam się na fantastyczną, pod względem fabularnym, opowieść.

Historia jest mało realistyczna. Mało realistyczne są również bohaterki. Ładne, ale niezbyt mądre. Gra aktorska… no wiadomo. Ale jest za to bardzo, bardzo romantyczno-erotycznie. A erotyka w filmach les, nie wliczając oczywiście pornografii, praktycznie nie istnieje. Bohaterki na ogół ograniczają się do uścisków i przytulanek na ekranie, a w chwilach największego uniesienia dają sobie buziaka.

Zarys fabuły: Dallas, klubowicza i łamaczka serc niewieścich, spotyka Jasmine, heteroseksualną i zaręczoną redaktorkę pisma modowego. Wybucha między nimi niemożliwa do opanowania namiętność. Koniec.

Niezależnie jednak od wszelkich minusów, film tan obejrzałam z przyjemnością. Wszystko zależy od tego na co ma się ochotę.


Below Her Mouth

reż. April Mullen

2016

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *