The Target – Gerri Hill

Grudzień 6, 2018

Góry, lasy, gorące źródła, dzika przyroda i niebezpieczeństwo.

Ostatnią rzeczą na jaką ma ochotę policjantka, Jaime Hutchinson to niańczenie córki senatora. Zwłaszcza, że ma to robić pod przykrywką. W górach. Nie może jednak odmówić zwłaszcza, że polecenie przyszło od FBI.

Sara Michaels jest właścicielką kliniki odnowy dla kobiet pragnących zmienić swoje życie. Sama niestety nie może zmienić swojego. Zwłaszcza tego, że jej zaangażowany w politykę ojciec postanowił zostać prezydentem USA. Mimo listów z pogróżkami nie zamierza ulec naciskom FBI i dać się zamknąć w złotej klatce. W ramach ostatniego etapu kuracji wyrusza ze swoimi klientkami na dwutygodniową wycieczkę w góry. Tam spotyka Jaime.

„- Don’t flatter yourself. You’re not my type.”

„- Oh yeah? So who’s your type?”

„-At this moment? Anyone but you.”

Jak w większości romansów, targane pożądaniem, poczuciem obowiązku i lękami kobiety, nie od razu są gotowe paść sobie w ramiona. Choć nie czekają z tym zbyt długo. Świszczące koło uszu snajperskie kule przyspieszają akcję, trzymając zarówno bohaterki jak i czytelniczki w stanie napięcia.

Jaime jest figlarna, trochę bezczelna i pewna siebie. Nie jest to typowa policjantka z romansu les. Na ogół nie ma w nich nic figlarnego i zabawnego. Sara jest jej przeciwieństwem. Skupiona na pracy introwertyczka. Postacie drugoplanowe też są ciekawe. Grupa kobiet w różnym wieku, każda ze swoją historią, zaangażowanych w próbę wyswatania głównych bohaterek. Polecam. Dobrze się przy tej książce bawiłam.

Gerri Hill jest amerykańską pisarką, mieszkającą w Texasie. Pierwszą powieść wydała w 2000 roku. Od tego czasu wydała już całkiem sporo (okołotrzydziestu książek).

Gerri Hill prowadzi stronę internetową: http://www.gerrihill.com/


Paperback – 279 pages

Published – 2007 by Bella Books

Lenguage – English

ISBN – 9781594930829

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *