Girl on Girl 2 – reż. Erika Lust

Sierpień 30, 2019

Erika Lust to chyba jedna z najciekawszych reżyserek filmów dla dorosłych na świecie. Jej filmy są piękne wizualnie, wyzwolone seksualnie i naturalne. Opowiadają historię. Są filmami erotycznymi w pełnym tego słowa znaczeniu. Erika Lust posługuje się językiem kina, obrazem, scenografią, montażem i erotyką. Nie jest to tylko rejestracja zbliżenia erotycznego. Aktorzy w jej filmach traktują się z szacunkiem i tak samo są traktowani przez reżyserkę. Zatrudnia wyłącznie aktorów powyżej 23 roku życia, a na planie poza aktorami pracują tylko kobiety. Dużo osób ma problem z filmami erotycznymi wkładając je wszystkie do tego samego porno worka, ale powstaje coraz więcej filmów, które propagują otwartą, pozytywną seksualność i kompilacja Girl on Girl 2 jest jednym z nich.

W kompilacji „Girl on Girl 2” włączającej się do cyklu XConfession można obejrzeć sześć krótkometrażowych filmów/fantazji:

1-The Milf Next Door

2- Tease Cake

3- Female Pleasure Circle

4- The Riding Lesson

5- Coffee with Pleasure

6- NAKKI: Spellbound

XConfession to filmowe ilustracje erotycznych fantazji pisanych przez kobiety. Może niekoniecznie wszystkie są dla wszystkich. Jednym z najzabawniejszych są cztery dziewczyny uprawiające seks na stole pełnym tortów. Urocze… nie wulgarne.

Nie będę opisywała każdego filmu, aż tak dużo treści nie mają. Jeśli któraś jest spragniona kobiecej erotyki to polecam.

Strony internetowe, na których można obejrzeć trailery lub też wykupić dostęp do filmów: https://store.erikalust.com/en/lesbianhttps://xconfessions.com/ . Od razu ostrzegam, że większość filmów Eriki Lust jest heteroseksualna, ale ma też oddzielny dział lesbijski.

Przy pisaniu tego tekstu odnosiłam się m.in. do wywiadu jakiego Erika Lust udzieliła Olce Kaźmierczak dla Vogue (02.06.2019) – https://www.vogue.pl/a/erika-lust-szowinizm-jest-mieczem-a-feminizm-tarcza . Wywiad ten bardzo polecam.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *