The Brutal Truth – Lee Winter

Styczeń 13, 2019

Maddie jest reporterką kryminalną. Pracuje w Nowym Yorku i w głębi duszy nienawidzi tego miasta. Marzy o powrocie do swojej rodzinnej Australii, ale to Nowy York miał być spełnieniem jej snów o wielkiej dziennikarskiej karierze. Wszystko bierze w łeb kiedy na horyzoncie pojawia się Elena Bartell. Rekin i królowa lodu w jednym. Specjalizująca się w przejmowaniu małych wydawnictw i pożeraniu ich na śniadanie. Akcja częściowo rozgrywa się w świecie mody i czasopism modowych.

Bohaterki są idealnie do siebie pasującymi przeciwieństwami. Romans pomiędzy nimi rozwija się bardzo… bardzo… bardzo powoli. Dzięki temu jest wiarygodny i warto poczekać, bo Maddie i Elena to naprawdę ładna para.

Lee Winter jest wielokrotnie nagradzaną pisarką i dziennikarką pracującą głównie w Australii. Obecnie jest również edytorką w wydawnictwie Ylva Publishing specjalizującym się w literaturze lesbijskiej. Pisze nie tylko romanse ale również kryminały. Za „Requiem for Immortals” i „The Red Files” była nominowana do Lambda Literary Award.

Autora ma stronę internetową: http://www.leewinterauthor.com/


Ebook – 339 pages

Published – 2017 by Ylva Publishing

Language – English

ISBN – 9783955339005

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *