Paper Love – Jae

Styczeń 2, 2020

Bardzo słodka i miła do słuchania w samochodzie lub podczas gotowania historyjka autorstwa jednej z najlepiej sprzedających się lesbijskich pisarek obyczajowych.

Akcja powieści rozgrywa się w Niemczech (stamtąd pochodzi autorka), w Fryburgu nad Renem. Przeważająca część historii toczy się wokół sklepu papierniczego Paper Love. Susanne Wolff specjalizująca się w ratowaniu, unowocześnianiu i ewentualnym sprzedawaniu nierentownych firm jedzie do swojego wujka uratować jego sklep. Anja Lamm jest pełnoetatową pracownicą Paper Love. Pracuje tam od lat. Kocha ten sklep, a jego właściciela traktuje jak rodzinę. Od pierwszego wejrzenia nienawidzi aroganckiej, zakochanej w luksusie i nowej elektronice Susanne. Z wzajemnością.

Oczywiście jak to w romansach bywa, mimo przeciwnościom losu obie panie znajdują drogę do swoich serc.

Słucha się naprawdę zaskakująco miło, chociaż przyznam, że sięgnęłam po tę powieść tylko dlatego, że była akurat na storytel.com , a mnie czekało dużo tras samochodem. Nie jest to najlepsza powieść Jae, ale… piszę tę recenzję trzy tygodnie po wysłuchaniu książki i nadal mniej więcej pamiętam o czym była, a to już coś.


Papers: 224 pages

Published – 2018 by Ylva Publishing

ISBN – 9783963240690

Language – English

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *