True Nature – Jae (Sandra Gerth)

Maj 24, 2019

Druga powieść z cyklu Shape – Shifter, autorstwa jednej z najciekawszych pisarek romansów lesbijskich. Pierwszym tomem było Second Nature. Może je czytać niezależnie.

Nie czytałam oczywiście wszystkich powieści lesbijskich o zmiennokształtnych, ale z tych, które na razie znam, ten cykl jest zdecydowanie najlepszy.

Głównymi bohaterkami są zmiennokształtna wilczyca Kelsey Yates i ludzka kobieta Rue Harding wychowująca swojego adoptowanego, czternastoletniego syna Dannego. Rue nie wie, że Danny jest zmiennokształtny. Danny też tego nie wie, dopiero zaczyna przechodzić przemianę. Kelsey zostaje wysłana, żeby uwolnić chłopca, od jak początkowo sądzi, przetrzymującej go kobiety. Udaje korepetytorkę. Ale  Rue naprawdę kocha Dannego, traktuje go jak syna i Kelsey zaczyna mieć wątpliwości.

Wszystko staje na głowie kiedy Danny ucieka. Liczy się każda godzina. Kelsey i Rue wspólnie wyruszają na poszukiwania

To długa powieść. Akcja rozwija się powoli. Wciąga na maksa. Postacie są intrygujące. Rue jest szefową wielkiej firmy specjalizującej się w luksusowych meblach. Jest pewna siebie i lubi mieć wszystko pod kontrolą. Kelsey z kolei jest wojowniczką, ale nie przychodzi jej to naturalnie. Całe życie musiała udawać kogoś kim nie jest. Spełniać oczekiwania innych. Tak naprawdę wolałabym schować się za czyimiś plecami.

Jeśli, któraś z Was lubi paranormalne klimaty to gorąco polecam.


paperback – 468 pages

Published – 2013 by Ylva Publishing

Language – English

ISBN – 3955330346

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *